• Wpisów: 9777
  • Średnio co: 10 godzin
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 22:32
  • Licznik odwiedzin: 1 337 395 / 4391 dni
 
wredotka
 
Ekipa pingera tryumfalnie obwieściła, że naprawiła liczniki. No to teraz wreszcie będę mogła się dowiedzieć, ilu gości wbija na mojego blogaska, bo, jak się domyślacie, po to go mam - żeby wbijało jak najwięcej i lajkowało. :/
Niestety, przy okazji spieprzyła kilka innych rzeczy i pozwoliła mi zapoznać się z nowymi typami błędów. Dodatkowo każdy nowy wpis sprawdza, czy aby na pewno jestem pełnoletnia. Wchodząc dziś na wpisy znajomych, zobaczyłam wpis Masterki jeszcze z jej starej pracy. "Najnowsze zdjęcia", które wyświetlają mi się po lewej stronie, przekonują, że jesteśmy w czasach Euro2012. Pod wpisem widzę brak komentarzy, ale kiedy nacisnę ten przycisk, odkrywam, że jest ich na przykład pięć. Chciałam pod tryumfalnym wpisem zostawić łyżkę dziegciu, ale, choć próbowałam dodać komentarz kilkanaście razy, nie udało się.
Ale liczniki działają! Alleluja!

Przypomina mi to sytuację, w której omawiałam lekcję z praktykantką, która spieprzyła absolutnie wszystko, co dało się spieprzyć. Pamiętając ze szkolenia, że w każdej sytuacji należy doszukać się pozytywów, po całej liście zarzutów olbrzymiego kalibru, na samym końcu dorzuciłam "ale bardzo ładnie, czytelnie pisze Pani na tablicy".

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego